Autronic Závěsná dekorace z peří – šedá barva (model AK6119-GREY)

Závěsná dekorace z peří

Autronic Závěsná dekorace z peří je skvělým prvkem do interiéru každého bytu. Je to nejen dekorativní prvek, ale také závěs, který skvěle doplní vzhled kuchyně, ložnice nebo obývacího pokoje. Tento model se liší od ostatních díky své šedé barvě, která se hodí do moderních i klasických interiérů. Rozměry dekorace jsou 11×11 cm.

Závěsná dekorace z peří

Závěsná dekorace z peří je originální a netradiční nápad do interiéru. Skvěle se hodí do bytu, kde sledujete současné trendy a máte rádi originální a netradiční doplňky. Tento kus dodá vašemu domovu onu nezbytnou dávku kreativity a zajímavého designu.

Závěsná dekorace v interiéru

Barva šedá

Barva šedá je univerzální a hodí se do mnoha různých stylů interiérů. Pokud hledáte designový prvek, který není zároveň příliš křiklavý, ale přesto zajímavý, šedá barva je pro vás tou pravou volbou. V kombinaci s peřím vypadá naprosto úžasně a skvěle doplní atmosféru vašeho bydlení.

Rozměry: 11×11 cm

Rozměry 11×11 cm jsou dostačující pro malé doplňky do interiéru jako je tato závěsná dekorace. Můžete ji jednoduše pověsit na zeď, dveře, nebo ji použít jako dekoraci na záclonu. Krásně se hodí také jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiné významné příležitosti.

Zde si můžete zakoupit závěsnou dekoraci z peří ve šedé barvě.