Černé závěsné svítidlo Patera od Markslöjd s skleněným stínítkem 25×25 cm


Černé závěsné svítidlo se skleněným stínítkem 25×25 cm Patera – Markslöjd je vynikající volba pro každý moderní interiér. Svému majiteli jeden za druhým ukazuje, že sklo a kov mohou spolupracovat tak dobře. Navíc jeho černá barva se hodí do všech prostor a potěší srdce každého fanouška designu.

Design, design, design

Patera je krásné, elegantní a jednoduché závěsné svítidlo. Jeho tvar a konstrukce umožňují, aby se vyzdvihovaly jeho základní prvky: kovový rám a skleněné tělísko. Kvůli svému minimalismu rámu lze tento kousek umístit do různých interiérů, od těch v industriálním stylu po ty osazené moderním nábytkem.

Černé závěsné svítidlo Patera od Markslöjd s skleněným stínítkem 25x25 cm

Skládaný závěsný černý klenot

Svitidlo Markslöjd Patera tvoří kontrastní kombinace kovu a skla, týkající se hlavně uspořádání svítidla. To se skládá z několika částí, které pečlivě spojily, aby vytvořily klenot, co lze pověsit do místnosti. Jeho obdélníkový tvar, kovový povrch a prosklený stínítko vykouzlí na stěně kouzelný obraz.

Detail svítidla Markslöjd Patera

Pokud hledáte kus designu v ložnici

Patera skvěle zapadne do všech druhů interiérů. V ložnici bude přitažlivým kusem designového osvětlení a dodá pha okouzlující světlo. Pokud jde např. o základ dekorace, pokud milujete luxus a elegance pokoj, tento kousek rozhodně zvedne svůj úroveň na úplně novou úroveň. V pokoji může být vytvořen jedinečný dojem světla a stínů.

Černé závěsné svítidlo Patera v ložnici

Závěsné světlo pro moderní obývací pokoj

Patera byl navržena jako skvělá volba pro moderní západní místnosti, které se daří růstu na trhu trendy obytných prostorů. V této místnosti lze zavěsit Patera vysoko, aby bylo světlo reflektováno od stropu a rozptýleno rovnoměrně do celé místnosti. Toto uspořádání zajistí, že bude každý koutek vybaven jemným, příjemným světlem, co nejvíce se podobající martensitovému světlu, což je ideální pro čtení a relaxaci v obývacím pokoji.

Černé závěsné svítidlo Patera v obývacím pokoji

Závěrečné myšlenky

Ke svému rozčarování zjistí mnoho lidí, že designové svítidla nemusejí být drahá. Patera od Markslöjd je skvělým příkladem takovéhoto světla. Černý kovový rám se skládá z nevšedního tvaru, který kombinuje prvky moderny a industriálního stylu. Může být použit jako jediný zdroj světla, nebo jako součást osvětlení celé místnosti, kde je umístěno. A co nejdůležitějšího, když prostor potřebuje vybavit stísněným koutem, Patera ho dokáže velmi rychle reorganizovat. Pokud hledáte něco podobného, určitě nezapomeňte navštívit www.nabytekprehledne.cz a zjistit více o tomto výrobku.