Dávkovač mýdla Tesa Klaam chrom 40267-00000-00: praktický pomocník do koupelny

Dávkovač mýdla Tesa Klaam chrom 40267-00000-00 je praktickým pomocníkem do každé moderní koupelny. Saténové sklo a chromovaný kov se spojují v nádherném vzhledu tohoto dávkovače na mýdlo tesa® Klaam.

Nabízí stylový zdroj tekutého mýdla, kdykoli ho potřebujete. Díky tomuto dávkovači se nemusíte trápit s nemožností umytí rukou, když v blízkosti není mýdlo. Dostatečné množství mýdla z dávkovače je na dosah, stačí jen stisknout pumpu a tekutina se vyjímá.

Lepidlo zasychá za 12 hodin, což znamená, že dávkovač můžete umístit kamkoli bez obav o poškození stěn nebo obkladů. Nemusíte se bát, že byste si museli někde zavrtat díru, nebo dokonce přibouchat nějaký hřebík. Jednoduše jen dávkovač přilepíte lepidlem a počkáte 12 hodin, než se lepidlo zaschne. A pak už ho můžete používat kdykoliv.

Rychlá demontáž dávkovače je kdykoli hračkou, což je velkou výhodou tohoto dávkovače. Pokud si někdy rozmyslíte umístění dávkovače, můžete ho kdykoliv snadno a rychle sundat ze zdi. Stačí použít speciální páčidlo k demontáži, které najdete uvnitř balení dávkovače.

S novým adaptérem BK20 ho můžete snadno použít na jiném místě. Pokud se vám třeba líbí dávkovač mýdla Tesa Klaam chrom 40267-00000-00 natolik, že byste si ho chtěli pořídit pro další koupelnu, ale bojíte se, že zase zničíte stěnu, může být pro vás ideálním řešením nový adaptér BK20. S tímto adaptérem totiž můžete snadno přesouvat dávkovač z jednoho místa na druhé, bez potřeby nového lepidla.

Výhody a nevýhody dávkovače mýdla Tesa Klaam chrom 40267-00000-00

Výhody:

  • moderní a stylizovaný design
  • není třeba vrtání díry do zdi
  • jednoduchá demontáž kdykoliv
  • dostatečné množství mýdla na dosah ruky
  • ekonomické použití tekutého mýdla
  • možnost přesunutí dávkovače na jiné místo za pomoci adaptéru BK20

Nevýhody:

  • lepící síla se může zhoršit při vysoké vlhkosti
  • velká spotřeba mýdla v domácnosti může vyžadovat častější doplňování

Výsledkem je vynikající čistota rukou, což je zejména v době epidemie Covid-19 velmi důležité. Dávkovač mýdla Tesa Klaam chrom 40267-00000-00 najdete v sortimentu obchodu kupsinabytek.cz.