Designová terakotová váza NIZA od značky BLOOMINGVILLE v elegantní černé barvě (kód produktu 82049588)


O PRODUKTU

Terakotová váza NIZA od dánského výrobce designového nábytku BLOOMINGVILLE je krásným a originálním doplňkem do jakéhokoli interiéru. Váza je kompletně vyrobena z terakoty v černém provedení s výškou 16,5 cm a průměrem 20 cm. Každá váza NIZA je vyrobena s unikátním bílým, ručně malovaným vzorem, takže každý kus je jedinečný.

Terakotová váza NIZA od BLOOMINGVILLE je ideální jak do moderního domu, tak do historického bytu a může být umístěna na jídelní stůl, konzolový stolek nebo do knihovny. Využít ji můžete například na sušené květiny a vytvořit tak krásný a příjemný domovský interiér.

Použitý materiál není 100% voděodolný, proto by měla být váza opatrně ošetřována. Při použití s kapalnou vodou může docházet ke stopám vlhkosti na podloží, na kterém váza stojí. Proto je vhodné umístit vázu na speciální podložku.

Zajímavým designem vázy NIZA od BLOOMINGVILLE je její barevná kombinace černé a bílé, která dává váze unikátní charakter a zkrášluje jakýkoliv domovský interiér.

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • ✅ Zajímavý design – Kombinace černého a bílého provedení vázy dává tomuto doplňku nezaměnitelný unikátní styl, který skvěle doplní Vaše interiéry.
  • ✅ Krásné zpracování – Terakotová váza NIZA od BLOOMINGVILLE je pečlivě zpracována a je vyrobena z kvalitního materiálu, takže bude sloužit po mnoho let.
  • ✅ Kvalitní materiál – Váza je kompletně vyrobena z kvalitní terakoty, která jí dodává krásný přírodní vzhled.
  • ✅ Široké využití – Váza může být použita na různé účely, ideální je například na sušené květiny nebo jako samostatný dekorační doplněk.

Zápory:

  • ❌ Materiál není 100% voděodolný – Při použití s kapalnou vodou může docházet ke stopám vlhkosti na podloží, na kterém váza stojí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál vázy: terakota
  • Barva vázy: černá
  • Výška vázy: 16,5 cm
  • Průměr vázy: 20 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Terakotová váza NIZA od BLOOMINGVILLE nevyžaduje žádnou montáž ani speciální péči. Vázu stačí umístit na vhodné místo v interiéru a opatrně ošetřovat podle pokynů výrobce, aby Vám poskytla krásu a radost po mnoho let.

Pro více informací o produktu navštivte stránku https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/bloomingville-terakotova-vaza-niza-cerna-82049588.

Váza NIZA od BLOOMINGVILLE

Vlastnictví osobitého nábytku a doplňků může být pro mnoho lidí významnou součástí jejich osobního styl