Elegantní sada 6 sklenic na víno Crystalex Viola, 350 ml


Elegantní sada 6 sklenic na víno Crystalex Viola

Sklenice značky Crystalex se pyšní nejen elegantním vzhledem, ale i mimořádnými vlastnostmi. Mezi ně patří především vysoká mechanická odolnost či čistý zvuk. Díky použitému materiálu – krystalínu je nádobí navíc zdravotně nezávadné, bez odlesků a nenajdete v něm ani žádné stopy olova.

Sada 6 sklenic na víno s objemem 350 ml

Tato elegantní sada obsahuje 6 sklenic na víno s objemem 350 ml. Jsou ideální pro servírování různých druhů vín včetně bílých, červených nebo rosé. Sklenice mají vysoký okraj, který umožňuje lepší projevení vůně vína a dobrou výdrž pěny u vín se světlými barvami.

Sklenice jsou navrženy tak, aby se dobře držely v ruce a byly stálé na stole. Jejich elegantní design s lehce zakřiveným tvarem způsobuje optickou iluzi, díky které se víno zdá být plnější a aromatické.

Výjimečný materiál: krystalín

Krystalín, ze kterého jsou sklenice vyrobeny, obsahuje vysoce kvalitní sklo s minimálním obsahem kovů. Neobsahuje kadmium ani olovo, což zajišťuje zdravotní nezávadnost použití. Krystalín je navíc mnohem odolnější než běžné sklo, což zajistí dlouhodobou použitelnost těchto sklenic.

Díky vysokému obsahu oxidu křemičitého mají sklenice ze krystalínu jedinečnou průhlednost a lesk. Jsou hygienické a rychle se myjí, což umožňuje větší čistotu a snazší údržbu.

Objednejte si sada 6 sklenic na víno Crystalex Viola ještě dnes

Pokud chcete mít v kuchyni něco překrásného a zároveň praktického, tak je sada 6 sklenic na víno Crystalex Viola tou správnou volbou. Tyto sklenice osloví svým designem i mimořádnými vlastnostmi. Pokud chcete mít sklenice na víno, které jsou zdravotně nezávadné, odolné a přitom elegantní, objednejte si ještě dnes na stránkách Brega.cz. Nakupujte tedy s důvěrou a užijte si svá oblíbená vína v kvalitním skle, které vynikne na každém stole.

Sklenice na víno

Díky tomuto produktu se stanete skutečným znalcem vína. Kvalitní sklenice na víno jsou totiž základem pro dokonalý zážitek z ochutnávky vašich oblíbených vín. Proto neváhejte a vyberte si pro své víno tuto krásnou a nadčasovou sada 6 sklenic na víno Crystalex Viola.

Sklizeň vína

Vynechat tento produkt z nabídky by byla chyba. Tyto sklenice jsou dokonalým dárkem pro vaše blízké nebo sami pro sebe, protože si zasloužíte jen to nejlepší.

Tak přestaňte váhat a klikněte na odkaz zde, abyste si mohli objednat tuto kvalitní sada sklenic na víno. Nejlépe podávejte sklenice na víno v doprovodu dobré společnosti a vychutnejte si dokonalou chuť vašich oblíbených vín.