Elegantní stropní svítidlo TooLight Industrial 6 APP262-6C – černá kovová krása

Moderní a minimalistický design pro váš interiér

Moderní interiéry jsou dnes stále populárnější a trendovější. Proto je důležité vybrat správnou výbavu pro váš byt, která bude nejen elegantní a stylová, ale také funkční.

Jedním z nejlepších doplňků pro váš interiér je stropní svítidlo TooLight Industrial 6 APP262-6C. Toto kovové svítidlo vám poskytne skvělé osvětlení a současně přidá moderní prvek k vašemu domovu. Jeho černá barva ho činí skvělým doplňkem k minimalistickému dekoru.

Vyrobeno pro dokonalou kvalitu

TooLight Industrial 6 APP262-6C je vyrobeno z nejkvalitnější oceli, což dává svítidlu dokonalý povrch, který je odolný proti poškrábání a jakémukoli oděru či mechanickému poškození. Toto zajišťuje, že vaše nové svítidlo bude vypadat skvěle dlouho poté, co ho budete používat.

Odkaz na produkt: Stropní svítidlo TooLight Industrial 6 APP262-6C

Parametry svítidla

Svítidlo je vybaveno šesti závity na žárovky s E27 závitem a je napájeno 220V – ~ 240V. Svítidlo má celkem 6 ramen, každé s délkami 35 a 50 centimetrů. To mu umožňuje být velmi flexibilním a přizpůsobit se jakémukoli prostoru, který svítí. Výška svítidla je 69,5 centimetru.

Pamatujte, žárovky nejsou součástí balení, takže budete muset zakoupit žárovky samostatně. Svítidlo je určeno pro použití s žárovkami s výkonem 60W.

Závěr

Pokud hledáte elegantní a moderní svítidlo pro váš byt, které zaručí dokonalou kvalitu, TooLight Industrial 6 APP262-6C je vynikající volbou. Jeho minimalistický design a černá barva jej činí skvělým doplňkem vašeho interiéru. Nezapomeňte, že k němu budete potřebovat několik žárovek, ale to stojí za to, pokud chcete dosáhnout dokonalého osvětlení v každé místnosti.