ELTAP Rozkládací pohovka MARION Potah: Alova10/Alova04 – Komfortní a stylová možnost pro každý interiér!

Rohová sedací souprava vyrobena z kvalitních materiálů poskytuje pohodlné posezení u televize a zároveň se díky zajímavému modernímu designu stane dominantou každého obývacího pokoje.

Konstrukce sedací soupravy

Konstrukce soupravy je vyrobena z kombinace dřeva a dřevotřískové desky a výplň sedáků tvoří polyuretanová pěna s pružinami typu T3040.

Rozkládací pohovka

Pohovku lze navíc rozložit a vytvořit tak spací plochu o rozměrech 268×125 cm vhodnou pro příležitostné přespání.

Chcete-li si tuto rozkládací pohovku zakoupit, klikněte na odkaz https://www.crosta.cz/produkt/eltap-rozkladaci-pohovka-marion-potah-alova10-alova04.

Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace. Není určeno pro každodenní spánek.

Rozměry pohovky

Pohovka má rozměry 289x175x100 cm a sedadlo o výšce 43 cm. Spací v oblasti má rozměry 268×125 cm.

Záloha a výroba na zakázku

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

ELTAP Rozkládací pohovka MARION Potah

ELTAP Rozkládací pohovka MARION Potah: Alova10/Alova04 je pohodlnou a stylovou volbou pro každý interiér. Ať už ji potřebujete pro pohodlné posezení u televize nebo pro příležitostné přespání návštěv, tato rozkládací pohovka splní vaše očekávání. Vyrobena z kvalitních a trvanlivých materiálů bude sloužit dlouhé roky a zároveň se díky svému modernímu designu stane dominantou každého obývacího pokoje.