Jak si vyrobit pohodlnou zahradní lavici se polštářem


Vyrobení pohodlné zahradní lavice se polštářem

Vyrobení zahradní lavice se polštářem je naprosto snadné a efektivní řešení pro každou zahradu. S využitím několika materiálů a nástrojů můžete vytvořit pohodlnou zahradní lavici se polštářem.

Co budete potřebovat

Abyste mohli vytvořit pohodlnou zahradní lavici se polštářem, budete potřebovat následující materiály a nástroje:

  • Desky (dostatečně dlouhé pro vyrobení lavice s polštářem)
  • Šrouby
  • Vrtačka
  • Kladívko
  • Šroubovák
  • Lepidlo
  • Žebříky
  • Polštář

Postup

Krok 1 – Připravte desky na vyrobení lavice. Desky musí být dostatečně dlouhé a silné pro vytvoření pohodlné lavice se sedadly a opěradly.

Krok 2 – Připravte si díly. Vezměte si desky na které se budou šrouby připevňovat. Poté vyvrtejte otvory, ve kterých budou šrouby připevněny.

Krok 3 – Připravte si šrouby. Šrouby by měly být dostatečně dlouhé a silné pro vyrobení pohodlné zahradní lavice se sedadly a opěradly.

Krok 4 – Připevněte desky k sobě. Pomocí šroubů připevněte desky k sobě. Ujistěte se, že desky jsou správně rovné, takže bude lavice pohodlná.

Krok 5 – Připravte si polštář. Polštář by měl být dostatečně velký a pohodlný pro vyrobení pohodlné zahradní lavice se sedadly a opěradly.

Krok 6 – Připevněte polštář. Použijte lepidlo nebo šrouby k připevnění polštáře k lavici. Ujistěte se, že polštář je správně umístěný a pevně připevněný.

Krok 7 – Připravte si žebříky. Žebříky by měly být dostatečně dlouhé a silné pro bezpečné použití.

Krok 8 – Připevněte žebříky. Použijte šrouby k připevnění žebříků k lavici. Ujistěte se, že žebříky jsou správně umístěné a pevně připevněné.

Krok 9 – Připravte si nátěr. Nátěr by měl být dostatečně odolný proti vlivům počasí.

Krok 10 – Použijte nátěr. Použijte nátěr k ošetření lavice a žebříků. Nezapomeňte použít i nátěr na polštář.

Shrnutí

Vyrobení pohodlné zahradní lavice se polštářem je snadné a efektivní. Pomocí několika materiálů a nástrojů můžete vytvořit pohodlnou zahradní lavici se polštářem. Budete potřebovat desky, šrouby, vrtačku, kladívko, šroubovák, lepidlo, žebříky a polštář. Postup výroby je následující: připravte desky, připravte si díly, připravte si šrouby, připevněte desky k sobě, připravte si polštář, připevněte polštář, připravte si žebříky, připevněte žebříky a připravte si nátěr. Pro více informací o vyrobení pohodlné zahradní lavice se polštářem navštivte web BREGA.