Jídelní židle MACAO v zeleném sametovém potahu


Šmrncovní jídelní židle, která draze jen vypadá

Jídelní židle MACAO nejen krásně vypadá, ale má také několik výhod, které potěší každého majitele. Jednou z největších předností této židle je kvalitní polstrování a příjemný sametový potah. Díky tomu bude sezení na ní velmi pohodlné.

Sametový potah je nejen měkký, ale také velmi hebký na omak. Navíc se snadno čistí, protože se čalounění dá snadno omýt vodou.

Další předností jídelní židle MACAO je stylové prošití. Tento designový prvek dodává židli na eleganci a šiku.

V neposlední řadě je jídelní židle MACAO vyrobena z odolné kovové konstrukce. Díky tomu poskytuje nosnost až 120 kg. I přes tuhle sílu je židle velmi lehká, váží pouze 5 kg.

Nádherný kus nábytku do kuchyně, jídelny či kavárny

Jídelní židle MACAO bude skvělým doplňkem do každého interiéru. Velmi elegantní vzhled jí umožní skvěle zapadnout do různých stylů. Může být krásnou ozdobou kuchyně, jídelny nebo kavárny.

Parametry židle

Pokud si říkáte, že byste si takovou židli museli nacpat na poslední místo ve vaší domácnosti, nemusíte se obávat. Židle MACAO má rozměry 45 x 86 x 44 cm a výška sedu je 51 cm.

Pokud jde o zatížení, nemusíte mít z ničeho strach. Kovová konstrukce umožňuje odolnost až 120 kg.

Dodáváno v demontu.

Záruka 24 měsíců

Aby nebylo nic náhodou, má jídelní židle MACAO záruku na 24 měsíců od data nákupu. Tento fakt vypovídá o kvalitě a spolehlivosti výrobku.

Pokud hledáte elegantní a pohodlnou židli, která nezatíží vaši peněženku, jídelní židle MACAO je tou správnou volbou. A abyste mohli co nejdříve sezení na této kráse užít, klikněte sem a objednejte si ji hned teď.