Kave Home Elima 25 cm – Terakotový květináč s dřevěnou podnoží

Jednoduchý, avšak velmi stylový květináč Kave Home Elima si vás získá nejen díky svému vzhledu, ale i praktičnosti. Květináč je odolný proti vodě a UV záření, což z něj činí ideální volbu pro venkovní prostory, ale i interiéry s vysokou vlhkostí. Kombinace terakoty a dřevěné podnože propůjčuje květináči jedinečný charakter, který se hodí do každého stylu.

Kave Home Elima 25 cm

Stylový design pro každou příležitost

Jak už bylo řečeno, Kave Home Elima je perfektní volbou pro venkovní prostory, ale i interiéry. Svým vzhledem se hodí do moderních, minimalistických interiérů stejně jako do tradičních či rustikálních. Květináč Elima dokáže zkrášlit každé místo, kde ho postavíte.

Kave Home Elima 25 cm

Péče o květináč Kave Home Elima

Tip: Čistěte vlhkým hadříkem. Pokud se na květináč usadí prach či nečistoty, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem. Díky tomu si udrží svoji krásu na mnoho let.

Kave Home Elima 25 cm

Zkrátka, Kave Home Elima je perfektní volbou pro všechny milovníky květin a rostlin, kteří si chtějí svoje oblíbené druhy vynést na dostatečnou výšku. S dřevěnou podnoží a terakotou se totiž nabízí možnost vytvořit krásné aranžmá, které učaruje každému návštěvníkovi vašeho domu či zahrady.

Tak neváhejte a vyberte si svůj Kave Home Elima ještě dnes na www.codina.cz!