Konferenční stolek Toulon s deskou z dubu: krása a kvalita v jednom

Konferenční stolek House Nordic Toulon v sobě snoubí okouzlující minimalistický vzhled s kvalitními materiály. Zatímco masivní dubová deska dodá na kráse a odolnosti, ocelové podnoží se zase postará o pevný a stabilní základ. Kombinace, která zaručí, že s vámi stolek vydrží dlouhá léta a neskolí ho ani zub času.

Stůl pro každý domov i kancelář

Toulon je konferenční stolek, který se bude skvěle hodit jak do soukromého prostoru, tak i do kanceláře. Svým minimalistickým vzhledem a přírodním materiálem dokáže skvěle doplnit stylové bydlení, zároveň ale není až tak výrazný, aby rušil harmonii v pracovním prostoru.

Vyjádřete svou originalitu

Stolek House Nordic Toulon je k dispozici v několika různých provedeních. Základem je vždy masivní dubová deska, kterou si můžete zvolit v přírodní barvě, černé barvě nebo bílém lakovaném provedení. Ocelové podnoží potom nabízíme v černé, bílé i zlaté variantě. Porozhlédnout se můžete na naší webstránce, kde si můžete celou řadu variant prohlédnout.

Velký stolek, malé rozměry

Přestože se jedná o konferenční stůl, jeho rozměry jsou příjemně kompaktní. Deska má rozměry 120 x 70 cm, což je dostatečné pro pohodlné setkání více osob. Přesto se ale vejde i do menších prostorů a nezabere příliš mnoho místa.

Vyberte si kvalitu

Konferenční stolek Toulon je vyroben z kvalitních materiálů a pečlivě zpracován. Masivní dubová deska je opatřena ochranným lakem, který ji chrání před poškrábáním a poskytuje tak vysokou odolnost vůči běžným nárokům. Ocelové podnoží je pak trvanlivé a pevné, a tak si můžete být jisti, že se s vámi stůl bude vyvíjet dlouhá léta.

Závěr

Konferenční stolek Toulon s deskou z dubu v sobě skrývá krásu a kvalitu, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Minimalistický design a kombinace přírodního dřeva s ocelí vytváří dokonalý spojenec pro vaši kancelář i byt. Přesvědčte se sami a vyberte si svoji oblíbenou variantu.