Kvalitní pěnová matrace Cashmere Premier od Moonia – tvrdá/středně tvrdá a oboustranná


Použití těch nejlepších materiálů pro dokonalý spánek

Matrace Cashmere Premier od Moonia je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s Viscoelastic gelem. Tyto materiály se spojily, aby vytvořily matraci, která Vám zaručí dokonalý spánek a odpočinek.

Pressure Care System pro dokonalé rozložení váhy

Tato matrace má Pressure Care System v kombinaci s 9 podpěrnými zónami, které dokonale rozkládají váhu a zajišťují hluboký a klidný odpočinek. Tento systém je navržen tak, aby dokonale rozložil Váš tělesný tlak, aby se minimalizovaly nežádoucí pohyby a aby se dosáhlo maximálního pohodlí.

Minimalizace nočních pohybů a oblakový efekt

Díky implementaci různých vrstev má tato matrace schopnost minimalizovat noční pohyby a dosáhnout „oblakového efektu“. To znamená, že se budete cítit, jako byste spali na oblaku, a tedy budete mít pocit maximálního pohodlí a relaxace.

Gelové částice pro udržení pocitu svěžesti

Začlenění gelových částic do výplně dává matraci schopnost odvádět teplo z povrchu, udržuje pocit svěžesti a zabraňuje hromadění tepla, což prohlubuje relaxaci. Tento prvek je zvláště důležitý, pokud trpíte nočními poceními.

Oboustranná technologie Duo-System®

Oboustranná technologie Duo-System® vám umožňuje kdykoli zvolit požadovanou tvrdost. Můžete si tedy vybrat průměrnou tvrdost na straně A a vysokou na straně B. Tato vlastnost matrace Cashmere Premier od Moonia je velmi užitečná pro ty, kteří potřebují matraci, která je přizpůsobitelná požadavkům konkrétní osoby.

Technické specifikace a vlastnosti matrace

Tloušťka této matrace je +/- 27 cm a je vyrobena z pěny Supersoft + BioTherm. Matrace má 9 podpěrných zón a tvrdost DuoSystem H2-H3: Strana tvrdosti A střední a strana tvrdosti B vysoká. Navíc potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém.

Matrace má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, vyztužený obvod a speciální bezpečnostní švy pro lepší kompaktnost. Matrace poskytuje také anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a přizpůsobivý Strech 3D materiál, bederní výztuhu a je oceněna systémem OEKO-TEX®.

Bezproblémová instalace a údržba matrace Cashmere Premier od Moonia

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení. Tato mat