Majitele domů potěší EVO TOTAL box s objemem 30 litrů

Majitelé domů se často potýkají s nedostatkem úložného prostoru. Zvláště když je domácnost větší nebo když se snažíme udržet pořádek v garáži či sklepě. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak získat více prostoru k uskladnění věcí, je použití praktických plastových boxů. A EVO TOTAL box s objemem 30 litrů je perfektním kandidátem pro tuto úlohu.

Plastový box s víkem

Plastový box EVO TOTAL je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti nárazům, prasklinám a oděru. Je to velmi důležité vlastnosti, zejména pro boxy, které jsou určeny k uskladnění těžkého a náročného nákladu. Navíc plastový materiál zaručuje snadnou údržbu, stačí ho jednoduše otřít vlhkým hadrem. A právě tento box vyrábí jeden z nejznámějších švýcarských výrobců – Rotho, takže je jisté, že jde o výrobek kvalitního provedení.

EVO TOTAL box má praktické spony, díky nímž lze box uzavřít a zabezpečit obsah proti vlhkosti, škůdcům a prachu. To znamená, že lze bez obav uskladnit do boxu textil, boty, nářadí, hračky a další věci, aniž byste se obávali, že by mohly být poškozeny.

EVO TOTAL box v sobě skloubí užitnost a eleganci. Vyjma praktických vlastností je totiž i esteticky velmi pěkný. Má moderní, antracitovou barvu s červenými detaily, která bude vypadat dobře v jakémkoliv prostoru, kde ho umístíte.

Technické údaje EVO TOTAL boxu

  • Rozměry: 59 x 39,5 x 48,5 cm
  • Materiál: plast
  • Barva: antracitová/červená
  • Hmotnost: 1,25 kg

Tyto technické údaje jsou dalšími důvody, proč si vybrat právě tento box. Díky svým velkým rozměrům je ideálním řešením ke skladování i větších předmětů. A díky nulehčené konstrukci a přítomnosti polohovacích mechanismů na spodní straně lze box snadno přemístit.

Proto, pokud potřebujete ukládat více věcí a zároveň je chcete mít přehledně uspořádané, EVO TOTAL box s objemem 30 litrů je skutečně tou pravou volbou. Proto neváhejte a zařiďte si jeden pro sebe již dnes.

Od nynějška si můžete tento box zakoupit ještě levněji! Na stránkách webu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/evo-total-box-30-l ho nyní najdete se slevou!