Minimalistické vánoční povlaky na polštáře a běhoun na stůl – sada 4 kusů – Veselé Vánoce


Ozdobte svůj domov k vánocům s touto unikátní sadou povlaků a běhounem na stůl

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel. Minimalistický design těchto povlaků zapadne do každého interiéru a dodá mu vánoční atmosféru. Pořiďte si je ještě dnes a užijte si svátky v pohodovém stylu.

Sada obsahuje 4 povlaky na polštáře a běhoun na stůl

Tuto sadu tvoří 4 povlaky na polštáře a běhoun na stůl. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou snadno udržovatelné. Polštárové povlaky jsou vhodné pro polštáře o velikosti 45 x 45 cm. Běhoun na stůl má na okrajích vlnky a není rovně zakončen. Má rozměr 45 x 140 cm.

Jednoduchý minimalistický design

Minimalistický design těchto povlaků je inspirován přírodou. Použité barvy jsou svěží a tepají v souladu s vánoční atmosférou. Každý povlak obsahuje vtipné a neotřelé vtipy, které rozzáří vaše okolí.

Snadná údržba

Tato sada je velmi snadno udržovatelná. Povlaky se dají prát v pračce na 30 stupňů Celsia a jsou rychleschnoucí. Materiál je velmi odolný a netrhá se až tak snadno jako jiné materiály.

Vyrobeno u nás v Čechách

Tato sada byla vyrobena u nás v Čechách. Byla vyrobena s pečlivostí a úsilím našich pracovníků. Na každý kus jsme hrdí a věříme, že sada přinese vánoční atmosféru do vašeho domova.

Pořiďte si tuto sadu povlaků a běhounu na stůl a rozveselte svůj domov.

Veselé vánoce povlak

Minimalistický povlak na polštář

Minimalistický povlak na polštář

Minimalistický povlak na polštář

Minimalistický běhoun na stůl