Moderní Černý dubový barový stůl TEMAHOME Roll 110 x 50 cm pro stylové interiéry


Úvod

Ergonomie barového stolu Roll značky TEMAHOME byla vyvinuta tak, aby vám nabídla možnost vychutnat si jídlo nebo drink se svými blízkými. Roll nabízí také úložný prostor, který je uzavřený i otevřený, a prostorný tak, aby jste mohli skladovat co nejvíce věcí.

Rozměr

Roll dokáže přizpůsobit i těm nejmenším prostorům, protože jeho rozměr je 110 x 50 cm. To také znamená, že Roll dokáže zastoupit i klasický jídelní stůl nebo poslouží jako přídavná plocha pro práci v kuchyni.

Design

Jeho jednoduchý a moderní design umožňuje najít své místo ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji. Roll dokáže vypadat skvěle ve stylových interiérech, protože barový stůl Roll navrhla designérka Nadia Soares.

Úložné prostory

Roll nabízí uzavřené úložné prostory, ve kterých můžete skladovat nádobí, příbory, sklenice nebo jiné potřeby. Můžete také uložit nápoje, které si chcete uchovat v chladničce, aby byly vždy po ruce, a blízko k místu, kde si sednete.

Posednutí

Posednutí u stolu Roll je velice příjemnou záležitostí. Jeho ergonomický design vám zajistí pohodlné sezení i po delší dobu.

Link na produkt

Pro více informací a koupi moderního Černého dubového barového stolu TEMAHOME Roll 110 x 50 cm klikněte na následující odkaz:
https://www.brega.cz/produkt/cerny-dubovy-barovy-stul-temahome-roll-110-x-50-cm

Závěr

Zkrátka, barový stůl Roll značky TEMAHOME je skvělý výběr pro ty, kteří chtějí stylový a moderní nábytek do své kuchyně nebo obývacího pokoje. Jeho rozměry se přizpůsobí i malým prostorům a poskytuje velký úložný prostor, který se hodí pro ukládání všeho, co potřebujete.