Nová šatní skříň SINEM – krásná bílá barva v kontrastu s ořechovými detaily

Moderní a praktická šatní skříň SINEM v ořecho bílé kombinaci je nejen nádherným kouskem do každého interiéru, ale také skvělým pomocníkem při organizaci vašeho šatníku. Skříň disponuje dostatečným prostorem pro zavěšení oděvů, nízkými a vysokými police pro odkládání oblečení, dvojicí zásuvek a praktickými dveřmi s oblými detaily. A nejlepší na tom všem? Cena skříně je velmi příjemná!

Materiál a barva

Šatní skříň SINEM je vyrobená z kvalitního lamina, který zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. Vysoká odolnost proti povrchovým poškození umožní skříňi SINEM vydržet po mnoho let ve vašem domově. Bílá barva skříně výrazně kontrastuje s ořechovými detaily, což skříni dodává zajímavý a moderní vzhled. Pokud hledáte do svého interiéru nový, svěží a moderní prvek, šatní skříň SINEM je pro vás tou první volbou.

Rozměry

Šatní skříň SINEM disponuje prostornými rozměry, které vám zaručí dostatek uložného prostoru. Celkové rozměry skříně jsou 180 x 82 x 52 cm. Skříň se skládá ze tří částí, kde jsou dvě části pro zavěšení oblečení a třetí část pro uložení oděvů na police a zásuvky. Hmotnost šatní skříně SINEM je 60 kg.

Šatní skříň SINEM - detailní pohled na dveře

Kde zakoupit šatní skříň SINEM za skvělou cenu?

Šatní skříň SINEM lze zakoupit na mnoha různých e-shopch. My vám však můžeme jednoznačně doporučit náš oblíbený e-shop nabyteklevneji.cz. Tento e-shop nabízí širokou škálu nábytku za velmi příznivou cenu a především s velmi rychlým dodáním. Pokud si zakoupíte šatní skříň SINEM na nabyteklevneji.cz, získáte navíc i možnost nákupu na splátky.

Klikněte zde a objednejte si svou novou šatní skříň SINEM ještě dnes! Věříme, že vám poskytne skvělý zážitek z uspořádání vašeho šatníku a ze zvelebení vašeho domova!