Nová Šatní skříň Tempica 200cm s bílým/mentolovým panelem a zrcadlem!


Nová Šatní skříň Tempica 200cm s bílým/mentolovým panelem a zrcadlem

Stavíte se před svou šatní skříní každé ráno a přemýšlíte, jak ji vylepšit? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu! S radostí vám přinášíme novou Šatní skříň Tempica 200cm se zrcadlem a bílým/mentolovým panelem. Tato skříň nejenže zlepší organizaci vašich šatů, ale také svým moderním designem dokáže celou místnost vylepšit.

Odkaz na produkt

Pořídit si tuto skvělou šatní skříň můžete nyní na stránkách Crosta.cz, kliknutím na tento odkaz.

Kvalita a design

Tato Šatní skříň Tempica 200cm se vyznačuje nejen moderním designem, ale také kvalitou. Je vybavena kovovým kováním BIMAK a sestavena z ozdobných panelů z žinilky Manila, které se při montáži lepí na dveře. Tento nábytek dodáváme v demontu, abyste si mohli vychutnat skládání a montáž sami.

Parametry skříně

Šatní skříň Tempica 200cm disponuje parametry (šířka x výška x hloubka) 200x200x62cm, což ji činí dostatečně velkou pro většinu položek vašeho šatníku. Kromě toho si můžete vybrat mezi dvěma dekory – bílým a mentolovým. Oba jsou elegantní a moderní, vhodné pro většinu interiérů.

Závěr

Tak neváhejte a pořiďte si tuto skvělou Šatní skříň Tempica 200cm se zrcadlem a bílým/mentolovým panelem! Uvidíte, jak vám pomůže udržet pořádek v šatníku a současně zlepší design celé místnosti. Stačí kliknout na výše uvedený odkaz a objednat si tento skvělý kus nábytku ještě dnes.

Tempica 200cm - bílá
Tempica 200cm - mentolová