Novinka: 24dílná sada orientálního porcelánu Güral Porselen


Nestárnoucí klasika v podobě kvalitního porcelánu. V kombinaci s elegantním designem povznese i běžnou večeři na téměř slavnostní událost.

24dílná sada orientálního porcelánu

Obsah sady

Sada obsahuje:

  • 6 servírovacích talířů (24 x 24 x 2 cm) – Ideální pro podávání hlavních chodů. Tyto talíře mají dostatečnou velikost a hloubku pro velké porce jídla a umožňují prezentovat jídlo elegantním způsobem.
  • 6 talířů (21 x 21 x 3 cm) – Tyto talíře jsou ideální pro podávání pokrmů v menších porcích, jako jsou předkrmy a saláty. Mají dostatečnou velikost a hloubku pro podobné porce.
  • 6 misek o objemu 230 ml (15 x 15 x 4,5 cm) – Misky jsou určeny pro polévky a přílohy, avšak mohou být použity také pro servírování zmrzliny a ovocných salátů.
  • 6 dezertních talířů (19 x 19 x 2 cm) – Tyto talíře jsou ideální pro servírování dezertů, ovocných salátů a zákusků. Mají dostatečnou velikost a vyřezávaný motiv do porcelánu dodává sade ještě více elegance.

Porcelánová sada Güral Porselen

Celá sada je vyrobena z kvalitního porcelánu, což z ní činí odolnou a trvanlivou. Navíc je porcelán možné umýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě.

Pokud hledáte novou porcelánovou sadu pro vaše každodenní jídlo, nebo hledáte perfektní dárek pro někoho z vašeho okolí, 24dílná sada orientálního porcelánu Güral Porselen je tou správnou volbou.

Sada je momentálně k dispozici na Brega.cz za speciální cenu.