Nový stojací regál Livetastic v barvách dubu a pinie: rozměry 73/210/40 cm


Nový stojací regál Livetastic v barvách dubu a pinie

Specifikace

  • Rozměry: 73/210/40 cm
  • Typ: BRX1CT18
  • CE: Piniel Aurelio
  • KP: Piniel – Aurelio
  • ABS: Grandson Oak

Livetastic stojací regál v barvách dubu a pinie je ideální doplněk pro každý moderní interiér. S jeho rozměry 73/210/40 cm má dostatek prostoru pro uložení knih, dekorací či jiných předmětů. Díky svému modernímu designu se tento regál hodí skvěle do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Pro svou online dostupnost je tento regál ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí nakoupit pohodlně z domova.

Vlastnosti regálu

Jedinečný design – Regál Livetastic je vyroben z kvalitních materiálů a jeho moderní vzhled dodá vašemu interiéru na eleganci a vkusu. Jeho kombinace barvy dubu a pinie dokáže skvěle zapadnout do každého prostoru.

Praktické rozměry – Regál má rozměry 73/210/40 cm, což z něj dělá ideální řešení pro ty, kteří potřebují dostatek úložného prostoru. Jeho poličky vám nabídnou dostatek místa pro uložení věcí, které si přejete mít po ruce.

Kvalitní materiály – Regál je vyroben z kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Pro výrobu se používá kombinace mdf dřeva a laminovaného dřeva, která zaručuje jeho pevnost a odolnost vůči poškození.

Kde je možné tento regál zakoupit?

Tento regál můžete zakoupit pouze online na našem eshopu vybirejnabytek.cz. Pro jeho objednání navštivte naše stránky a následujte naše jednoduché kroky k objednání. Regál vám bude doručen do 14 dnů přímo k vám domů.

Ukázka regálu

Livetastic stojací regál