Oranžový dětský koberec Sass & Belle Bee Happy s včelkami, 55,5 x 57 cm


Oblíbený dětský koberec Sass & Belle Bee Happy s včelkami

, je skvělým doplňkem pro jakýkoliv dětský pokoj.

Koberec je vyrobený z kvalitní bavlny a má hravý motiv včel. To udělá z každého pokoje veselé místo plné zábavy a radosti.

Tento koberec se skvěle hodí pro kluky i holky a bude se jim líbit zaručeně. Je také velmi pohodlný na nošení a může posloužit jako příjemné místo pro hraní nebo relaxaci.

Navíc je tento koberec velmi praktický, protože se snadno udržuje a vydrží dlouho. To z něj činí skvělou investici do vašeho dětského pokoje.

Upozornění a doporučení pro použití

Za zmínku stojí, že tento koberec může barvit, proto se při jeho umístění vyhýbejte kontaktu se světlými povrchy. Aby koberec vydržel co nejdéle, sušte ho odděleně od ostatního prádla. Také berte v úvahu, že koberec není vhodný pro koupelnu, protože nemá protiskluzovou vrstvu.

Přesto si ale myslíme, že tento kus je skvělým doplňkem pro každý pokoj a dělá z něj příjemné a útulné místo pro vaše děti.

Kde koupit?

Pokud jste se rozhodli pro tento kus, můžete jej zakoupit na stránkách naradi-cz.cz. Tento internetový obchod nabízí nejen tento koberec, ale také mnoho dalších kousků, které můžou být skvělým doplňkem pro váš dětský pokoj.

Tak neváhejte a pořiďte si tento kus pro své děti ještě dnes. Určitě z něj budou nadšeni a potěšení.

Sass & Belle Bee Happy koberec s včelkami