Orion – sada 6 porcelánových hrnků Ida, 470 ml


Proč si pořídit tuto sadu hrnků?

Sada porcelánových hrnků vám umožní vychutnat si čaj nebo kávu a zpříjemní každý váš den. Hrnky oblého tvaru s přesně padnoucím ouškem jsou v decentní bílé barvě, bez dekoru. Budou tak hezkým doplňkem interiéru každé kuchyně.

470 ml – dostatek na dlouhé kafíčko

Porcelánové hrnky mají kapacitu 470 ml, což je dostatek na vaši oblíbenou kávu nebo na šálek lahodného čaje. Pro hrnkovou variantu kávy je tato velikost ideální.

Jemné provedení a kvalita materiálu

Hrnky jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu a mají jemnou finální úpravu. Díky tomu jsou hladké na omak a pohodlně se drží v ruce. Bílá barva je velmi decentní a elegantní, což hrnky činí univerzálními pro jakoukoli příležitost.

Vhodné jako dárek

Tuto sadu hrnků můžeš darovat jako skvělý dárek pro každého milovníka čaje nebo kávy. Nakupování na internetu má v dnešní době své výhody a můžeš si tak pořídit sady hrnků u nás na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/orion-sada-porcelanovych-hrnku-ida-470-ml-6-ks jednoduše a rychle.

Pořiď si sadu, která zpříjemní každý tvůj den

Neotálej a pořiď si sadu 6 porcelánových hrnků Ida. Užij si každé ranní kafe nebo relaxační odpolední čaj. Hrnky budou skvělým doplňkem tvé kuchyně a zpříjemní každý tvůj den.