Předsíňová stěna BERLIN v ořechu antracit – dokonalý doplněk vašeho vstupního prostoru


Předsíňová stěna BERLIN v ořechu antracit

Dokonalý doplněk vašeho vstupního prostoru

Elegantní předsíňová stěna v barvě antracit a ořech s praktickým úložným prostorem je ideálním doplňkem pro každou moderní domácnost. Díky svému designu se stává dominantou vstupního prostoru.

Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost

Předsíňová stěna BERLIN je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Ořechové dýhy jsou pečlivě vybírány, aby byly co nejstejnější a všechny vypadaly stejně krásně. Antracitová barva je vyrobena z nejkvalitnějších pigmentů, aby byla odolná vůči slunečnímu záření a jiným vnějším vlivům. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše předsíňová stěna bude krásná i po mnoha letech.

Praktický úložný prostor

Úložný prostor je při výběru předsíňové stěny velmi důležitým faktorem. Předsíňová stěna BERLIN vám nabízí dostatek úložného prostoru pro vaší obuv, kabáty a další věci. Díky tomu si můžete zpřehlednit svůj vstupní prostor a ušetřit místo pro další doplňky.

Měření předsíňové stěny BERLIN

Měření předsíňové stěny BERLIN

Montáž je jednoduchá

Montáž předsíňové stěny BERLIN je velmi jednoduchá a není k ní potřeba žádných zvláštních nástrojů. Stěnu si můžete snadno smontovat sami s pomocí přiloženého návodu. Pokud si nevíte rady, můžete využít našich montážních služeb, které vám stěnu rádi namontují.

Závěr

Předsíňová stěna BERLIN v ořechu antracit je ideálním doplňkem pro každý moderní vstupní prostor. Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a praktický úložný prostor vám usnadní ukládání vašeho oblečení, obuvi a dalších věcí. Objednejte si ji ještě dnes na www.nabyteklevneji.cz.