Rohová lavice JAMBOS z masivní borovice s mořením

Vybíráte-li nábytek pro svůj domov, určitě toužíte po kvalitním a pohodlném kousku. Pokud zrovna hledáte rohovou lavici, máme pro vás tip. Naše rohová lavice JAMBOS z masivní borovice s mořením určitě nezklame.

Barva a materiál

Tato lavice je vyrobena z masivní borovice, což zajišťuje vysokou odolnost i trvanlivost. Navíc ji pokrývá krásné moření, které dodává celému kusu nábytku zajímavý vzhled. A co se týče barevných provedení, můžete si u nás vybrat z několika kousků v různých barvách – podle toho, co se vám líbí nejvíce.

Rozměry a provedení

Tato rohová lavice má rozměry 150 x 86 x 110 centimetrů s hloubkou sedu 38 centimetrů. Je tedy dostatečně prostorná, abyste se na ní cítili pohodlně a mohli si na ní odpočinout. Navíc si při montáži sami zvolíte, zda chcete mít levý nebo pravý roh – celý kus je totiž univerzální. A pokud by vám to vyhovovalo, můžete ji snadno rozložit a složit, díky čemuž ji můžete snadno přemístit.

Záruka

Když kupujete nábytek, chcete si být jisti, že vám bude sloužit dlouhá léta. Proto se u nás můžete spolehnout na záruku 24 měsíců na tuto rohovou lavici JAMBOS z masivní borovice s mořením.

Vyrobena z kvalitního materiálu, s krásným mořením a dostatečně prostorná – to vše nabízí naše rohová lavice JAMBOS z masivní borovice s mořením. Pokud vás zaujala, určitě neváhejte a objednejte si ji u nás na stránkách na odkazu níže.

Objednejte si rohovou lavici JAMBOS z masivní borovice s mořením hned teď!

Kvalitní nábytek pro váš domov.

rohová lavice JAMBOS z masivní borovice s mořením