Rohová rozkládací sedačka SINGER U v levé variantě – zelená/černá


Rohová rozkládací sedačka SINGER U – levá variantě v černé a zelené barvě

Rohová rozkládací sedačka je v dnešní době stále více oblíbená, a to díky své vysoké variabilitě a praktičnosti. V nabídce takovýchto sedaček najdeme mnoho typů a variant, které se liší jak designem, tak i materiálem a konstrukčním řešením.

Jedním z možných řešení je rohová rozkládací sedačka SINGER U, která je nabízena v levé variantě a může mít potahovou látku buď v zelené (smaragdové) barvě (kronos 19), nebo v černé barvě (madryt 1100) ekokůže.

Popis a parametry sedačky

Tato rohová rozkládací sedačka disponuje pevnými zády s možností sklopení záhlavníku a 2 praktickými úložnými prostory. Její přesné rozměry jsou 345 cm (šířka) x 90 cm (výška) x 202 cm (hloubka) a s rozloženou ložnou plochou o velikosti 266 cm (šířka) x 125 cm (výška) a výškou sedu 43 cm nabízí velmi pohodlné spaní.

Při sedání se budete cítit pohodlně díky využití pružiny vlnité a polyuretanové pěny T30, která umí dokonale podpořit vaše tělo. Výška nožek je 9,5 cm a hloubka sedu je 65 cm.

ilustrační obrázek rozložené rohové sedačky
Ilustrační obrázek rozložené sedačky

Tato rohová sedačka je velmi praktická, jelikož ji lze dle potřeby jednoduše minimalizovat nebo zvětšit. Obrázek ukazující rozmístění sedačky je ilustrativní, a protože v různých variantách potahu může mít sedačka jiné rozměry, je nutné se přesvědčit o rozměrech aktuální nabízené sedačky.

Závěr

Při koupi této rozkládací rohové sedačky lze očekávat skvělý komfort a pohodlí, protože kromě jiného disponuje i praktickými úložnými prostory, což jí činí ideálním řešením pro menší byty s omezeným prostorem. Pokud si tuto sedačku vyberete, můžete si být zcela jisti, že jste si pořídili kvalitní a praktický kousek, který vám bude sloužit mnoho let. Sedačka je dodávána v demontu, ale díky přiloženému návodu na montáž ji bude snadné sestavit. Na sedačku máte standardně 24 měsíců záruku.

Zajímá vás tato rohová rozkládací sedačka SINGER U levá v modré barvě? Pokud ano, podívejte se na níže uvedený odkaz a zjistěte více informací:

ROHOVÁ ROZKLÁDACÍ SEDAČKA SINGER U LEVÁ – ZELENÁ/ČERNÁ