Stůl BARCELONA – designový kousek pro vaší zahradu v hnědém provedení

Designový stůl BARCELONA z hliníku je krásným a kvalitním kouskem, který se hodí nejen do zahrádek, ale i do kaváren a restaurací. Díky svému unikátnímu designu a pevné konstrukci je tím pravým vybavením pro všechny, kteří hledají nejen kvalitní, ale i stylový nábytek.

Krásný designový stůl

Stůl BARCELONA vyniká nejen svým krásným designem, ale i použitými materiály. Konstrukce celého stolu včetně desky, stojanu i báze je vyrobena z kvalitního hliníku, který zaručuje pevnost a odolnost nábytku proti vlivům povětrnosti a dalším vnějším vlivům.

Stůl BARCELONA je také velmi stabilní a pevný, což jej činí ideálním vybavením pro všechny, kteří hledají stůl, který vydrží dlouhodobé používání.

Konstrukce desky opletené plochým PE ratanem

Deska stolu BARCELONA je opletena plochým PE ratanem, což dodává celému nábytku luxusní a příjemný vzhled. Ratany jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti opotřebení a zvládnou tak i náročné podmínky venkovního prostředí.

Deska stolu je navíc vyztužena pro zvýšení stability a odolnosti, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají nábytek, který vydrží i v náročných podmínkách.

Deska stolu z tvrzeného skla

Deska stolu BARCELONA je vyrobena z tvrzeného skla, které zajišťuje vysokou odolnost proti poškození. Sklo je navíc průhledné a tvoří tak krásný kontrast s hnědým opletením ratanu.

Pro milovníky kvalitního a designového nábytku je stůl BARCELONA ideální volbou. Díky kombinaci kvalitních materiálů a unikátního designu jistě poteší každého, kdo ocení stylový a kvalitní nábytek.

Stůl BARCELONA

Přesvědčte se sami o krásě stolu BARCELONA a navštivte e-shop na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/dimenza-zahradni-designovy-stul-barcelona-hnedy-3, kde si můžete zakoupit tento krásný kousek pro vaši zahradu, terasu nebo balkon.