Stylový předsíňový věšák s botníkem od VASAGLE v světlém dřevě – rozměry 100 x 184 x 40 cm


Stylový předsíňový věšák s botníkem od VASAGLE v světlém dřevě

Tento moderní předsíňový věšák od značky VASAGLE vás jistě nadchne svým jedinečným designem, kterým přispěje k celkovému vzhledu vaší předsíně. Věšák je vyroben z dřevotřísky a má železný rám, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Věšák se skládá z kabátového stojanu s lavičkou, která vám poskytne pohodlné sedadlo, 2 police z mřížkami pro uložení bot a 12 háčků pro organizování oblečení.

Velký stojan pro oblečení a boty

Světlé dřevo, které bylo použito na výrobu tohoto věšáku, mu propůjčuje útulnou a přátelskou atmosféru. Věšák má hmotnost 17 kg a rozměry 100 x 40 x 184 cm (D x Š x V), což z něj dělá poměrně velký nábytek, ideální pro velké a otevřené předsíně.

Věšák je vybaven lavičkou s rozměry 96 x 37 cm (D x Š), což vám umožní pohodlně sedět při obouvání bot nebo sedekání kabátu. Kromě toho má tento věšák dva úložné prostory pro boty, které jsou vybaveny mřížkou, což umožňuje dobrý přívod vzduchu a umožňuje tak snadné sušení bot.

Rustikální design pro moderní byty

Věšák má celkově velmi moderní průmyslový design s rustikálními dřevěnými prvky a 30 mm silným sedákem. Díky tomu bude věšák skvěle vypadat i v moderním interiéru v bytě nebo v domě. Všechny díly věšáku jsou velmi kvalitně zpracované a montáž věšáku je velmi snadná. Při montáži je možné potřebovat pomoc druhé osoby, ale díky uživatelské příručce, která je dodávána s věšákem, bude montáž velmi jednoduchá.

Tento stylový předsíňový věšák s botníkem je ideálním řešením pro organizaci vaší předsíně. Zajistí úložný prostor pro vaše boty a kabáty a díky sedáku si budete moci pohodlně oblékat a vybírat si ze svého zásobníku oblečení. Pokud si tento věšák pořídíte, rozhodně nebudete litovat své investice.

VASAGLE předsínový věšák

Za tuto cenu určitě stojí za to tento kus nábytku získat!

Ušetřete si čas, peníze a nenechte si ujít tento skvělý kus nábytku. Navštivte tuto stránku a objednejte si hned svůj nový předsíňový věšák od VASAGLE!

Technické údaje:

  • Barva: Světlé dřevo, Černá
  • Materiál: dřevotříska, železný rám
  • Rozměry: 100 x 40 x 184 cm (D x Š x V)
  • Sedací plocha: 96 x 37 cm (D x Š)
  • Hmotnost: 17 kg
  • Max. nosnost lavice: 100 kg