Užijte si pohodlný spánek s velurovou nafukovací matrací INTEX 191x137cm modré barvy


Vyrobena z kvalitních materiálů

Velurová matrace INTEX o rozměrech 191 x 137 x 25 cm je ideální pro 2 osoby. Vyrobena je ze silného PVC materiálu, nahoře je pokryta příjemným na dotek nepromokavým velurovým materiálem. Díky tomu si můžete být jisti, že budete mít během spánku suché a pohodlné spaní.

Matrace je vybavena ventilem Boston, který vám umožní za minutu vypustit vzduch, poté matraci složit a vložit do šatníku. Je tedy velmi praktická pro přenášení, ať už budete cestovat nebo se přestěhovávat.

Technologie Dura-Beam zajišťuje kvalitu a komfort

Technologie Dura-Beam byla vyvinuta v USA a patentována společností INTEX. Zajišťuje pevnost matrace a zároveň velmi vysoký komfort během spánku díky použití speciálních stabilizačních vláken. Díky tomu je matrace mnohem vyšší kvality než třeba běžné nafukovací matrace bez této technologie.

Matrace s technologií Dura-Beam Fiber zaručuje zdravý spánek. Poskytuje páteři anatomickou polohu během spánku. To znamená, že se během spánku nebudete cítit unavení a vyčerpaní, ale naopak plni energie a fit pro nový den.

Specifikace matrace

Specifikace matrace jsou následující:

  • Délka: 191 cm
  • Šířka: 137 cm
  • Výška: 25 cm

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou matraci pro svůj spánek, nemůže být volba lepší než velurová nafukovací matrace INTEX 191x137cm modré barvy. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které vám zaručí suché a pohodlné spaní. Navíc technologie Dura-Beam zajišťuje pevnost a komfort během spánku. Na závěr stačí jednoduše matraci složit a uložit do šatníku. Zkuste ji i vy a uvidíte, jaký rozdíl udělá pro váš spánek. Pokud vás tato matrace zaujala, můžete si ji zakoupit na www.esrom.cz.