Vyvýšený komfort – židle BILBAO s výjimečnými dimenzemi


Pohodlná jídelní židle Bilbao z přírodního materiálu Loom

Židle BILBAO je neuvěřitelně pohodlná a to díky svým výjimečným dimenzím. Rozměry 46x56xV91 cm zaručují kvalitní a komfortní sezení, které oceníte nejen při stolování, ale i při dlouhých rozhovorech s přáteli.

Použitý materiál Loom je velmi podobný ratanu a vyznačuje se vysokou stabilitou a trvanlivostí. Tento materiál je velmi hladký, pružný a neláme se. Výsledkem je velmi příjemný komfort sezení.

Celá jídelní židle je tvořena i z mahagonového dřeva, což zaručuje pevnost a stabilitu. Křeslo má černý sedák z vysoce kvalitní syntetické kůže, která je nepromokavá a snadno se čistí. Tyto materiály jsou používány již od roku 1997, a to v zahradním nábytku od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures.

Jídelní židle Bilbao

Luxusní design a kvalitní provedení

Jídelní židle Bilbao nejen, že zajímavě vypadá, ale i má kvalitní provedení. Značkové zboží našeho výrobce to dovede do výsledku. Výrobek se hodí do interiéru, nebo zimních zahrad. Její celkový vzhled rozhodě přidá vašemu interiéru svěží nový vzhled a atraktivitu. Celá židle působí velmi luxusně a skvěle doplní váš interiér.

Údržba židle Bilbao

Pro údržbu židle BILBAO postačí omýt ji vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty se dají očistit měkkým kartáčkem. Tyto kroky vám pomohou zachovat vysokou kvalitu a dlouhou životnost vaší jídelní židle Bilbao.

Přesvědčte se sami o pohodlnosti a kvalitě jídelní židle Bilbao. Navštívte naší stránku a vyberte si též další produkty z luxusního zahradního nábytku.

Zajímají vás více informací o židli Bilbao? Navštivte naši stránku a zjistěte více o této skvělé židli, která dodá vašemu interiéru luxus a jedinečný design. Navštivte stránku produktu zde.