Wc prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 – recenze a návod na použití


WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 – recenze a návod na použití

Pokud hledáte kvalitní a moderní WC prkénko, může být zajímavou volbou model Roca ONA duroplast bílá A801E22001. Toto prkénko je vyrobeno z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Popis produktu

WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 se vyznačuje moderním vzhledem a kvalitním provedením. Sedátko prkénka je vyrobeno z duroplastu, což je moderní materiál, který zaručuje dlouhou životnost i snadnou údržbu.

Softclose – pomalé sklápění
Díky softclose systému má prkénko pomalé sklápění, takže nedochází k nárazům a tím k poškození prkénka, ale také je to velmi tiché a pohodlné.

Bílá barva
WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 je vyrobeno v bílé barvě, takže se skvěle hodí k moderním i klasickým interiérům.

Délka sedátka
Délka sedátka prkénka je 44,8 cm, což zaručuje pohodlné sezení na WC.

Upevnění

WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 je dodáváno s panty z oceli, což zaručuje pevné upevnění prkénka na WC mísové těle. Rozteč upevnění je 20 cm, což odpovídá standartnímu rozměru.

Jak správně namontovat WC prkénko?
WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 je dodáváno s veškerým potřebným upevňovacím materiálem a návodem na montáž. Při montáži je nutné dodržet návod, aby byla zaručena pevná a stabilní konstrukce WC prkénka.

Závěr

WC prkénko Roca ONA duroplast bílá A801E22001 je velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní WC prkénko v bílé barvě. Díky výrobě z duroplastu a softclose systému má prkénko dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jednoduchá montáž a pevné upevnění zajišťují bezproblémové používání WC prkénka. Pokud Vás tento produkt zaujal, můžete jej zakoupit na stránkách Atcomplet.cz.